Browsing Tag

juli

Overig

Gelezen in juli

Juli was een hele fijne leesmaand. Ik ging op vakantie naar Texel en las daar elke dag een boek, dus dat tikte wel aan. Ook deed ik mee aan de ‘Ohmybookathon’ en las tijdens dat weekend twee boeken. Over het algemeen las ik in juli vooral veel ‘makkelijke’ boeken, want die lezen gewoon heel fijn weg. In totaal las ik afgelopen maand elf boeken:

Lees meer

Reviews

Review: Dangerous Girls – Abigail Haas

Dangerous Girls is een boek waar ik al veel goeds over heb gehoord en eindelijk heb ik het dan ook zelf gelezen. En wow, het heeft al mijn verwachtingen waargemaakt.

In Dangerous Girls gaan beste vriendinnen Anna en Elise, Anna’s vriendje Tate en nog een paar andere vrienden op vakantie naar Aruba. Tijdens de vakantie staan drank, drugs en feesten centraal en de vriendengroep heeft de tijd van hun leven. Totdat Elise dood gevonden wordt in hun appartement. De vriendengroep wordt verhoord op het politiebureau en al snel worden Anna en Tate verdacht. Naar andere verdachten wordt niet meer gekeken en het lijkt erop alsof de Arubaanse politie de moord in de schoenen van Anna en Tate wil schuiven. Tate heeft echter een rijke familie en al snel staat hij op vrije voeten. Anna’s vader heeft helaas niet zoveel geld en daarom blijft zij vastzitten. Uiteindelijk zit ze vijf maanden in de gevangenis, totdat het proces begint. 

Lees meer

Reviews

Review: Mannenpakken/vrouwenhakken – Jessica Maes & Suzanne Slotboom

Mannenpakken/Vrouwenhakken is de eerste Nederlandse en Vlaamse chicklit waarin het hoofdpersonage op vrouwen blijkt te vallen. Niet voor niets betitelde de media Mannenpakken/Vrouwenhakken daarom als de allereerste chick-on-chicklit.

De 25-jarige Milou stort zich na een relatiebreuk weer in het liefdesleven. Wat ze niet verwacht is dat ze tijdens een afspraakje met een man geïntrigeerd raakt door de lange benen van een vrouw. Ze is toch niet…? Of wel? Milou trekt haar hoge hakken aan en gaat op pad. Bij iedere stap ontmoet ze meer vrouwen, leert ze haar vriendinnen beter kennen en ontdekt ze meer over de vrouw die ze zelf is. Tijdens haar zoektocht stuit ze op clichés en botst ze tegen de liefde op. Maar dan ontdekt ze dat liefde op hoge hakken in het begin soms nog wat wankel blijkt te staan…

Lees meer

Reviews

Review: S.E.C.R.E.T.-trilogie – L. Marie Adeline

De sensuele S.E.C.R.E.T.– trilogie is geschikt voor alle vrouwen die ook genoten van 50 tinten grijs. Seks, verlangen en mooie mannen staan centraal in deze boeken. Daar moet je van houden, want erg diepgaand is het verhaal niet. Ik las met veel plezier deel 1 en 2 uit deze reeks. De Nederlandse vertaling liet echter best lang op zich wachten en ik wilde per sé een Nederlandstalig exemplaar aan mijn boekenkast toevoegen. Gelukkig was het vorige week eindelijk zover en lag het boek op mijn deurmat. Ik heb ervoor gekozen om een recensie te schrijven over de drie boeken samen, dus lees snel verder!

Lees meer

Reviews

Review: Soapsop – Liza Sips

Soapsop van actrice Liza Sips won ik alweer een paar maanden geleden op AdorableBooks. Eigenlijk is dit boek bestemd voor een jonge doelgroep, maar ik lees graag Young Adult boeken, dus ik was erg benieuwd wat ik van dit auteursdebuut zou vinden.

Wanneer de 16-jarige Pippa auditie mag doen voor de populaire soap Liefde & Verraad kan ze haar geluk niet op. Al tijdens de casting slaat de vonk over tussen haar en Mees Swart, de hunk van de serie. Maar Blaire, de gehaaide dochter van de zenderbaas, eist Mees voor zichzelf op. Als Pippa de rol krijgt, werkt Blaire haar in alles tegen. Tot overmaat van ramp moeten de meiden tegenover de media doen alsof ze goede vriendinnen zijn. Pippa’s ster stijgt razendsnel en voor haar vrienden heeft ze amper nog tijd. Wint Pippa de strijd om Mees of zal de zeepbel barsten?

Lees meer

Reviews

Review: Onvoorwaardelijk – Colleen Hoover

Colleen Hoover, bestsellerauteur van Sterrenhemel en Sterrenregen is terug met de nieuwe, spannende New Adult Onvoorwaardelijk. “Als Tate haar nieuwe buurman Miles ontmoet weet ze zeker dat het geen liefde op het eerste gezicht is. Zelfs ‘vrienden’ is een groot woord. Het enige wat ze gemeen hebben, is een ongekende wederzijdse aantrekkingskracht. Miles wil geen liefde, Tate heeft geen tijd voor liefde, dus blijft over: seks. Miles heeft wel twee voorwaarden waar Tate zich aan moet houden: geen vragen over het verleden en geen verwachtingen voor de toekomst. Kan Tate dit volhouden? En wat houdt Miles voor haar verborgen?”

Lees meer

Reviews

Review: Zin – Jackie van Laren

Een tijdje geleden ontving ik van Boekerij een persbericht over de nieuwe serie Zin van Jackie van Laren. Het eerste deel is deze maand uitgekomen en het plot sprak me zo aan, dat ik aan de uitgeverij vroeg of ik een recensie-exemplaar mocht ontvangen en dat mocht gelukkig! Zin is het debuut van auteur Jackie van Laren, de schrijfnaam van Jaqueline Remmers (1968). In het dagelijks leven is zij online marketing professional, maar nu mag zij zichzelf ook auteur noemen. Vandaag recenseer ik deel 1 uit deze nieuwe serie.

Lees meer

Nieuws

Book news #3

Op Internet en Social Media kanalen ben ik altijd op zoek naar leuke boekgerelateerde nieuwtjes en artikelen. Eens in de zoveel tijd verzamel ik mijn leukste vondsten en deel deze met jullie.

Lees meer

Reviews

Blogtour: De Voltooiing – David Baldacci

Een tijdje geleden werd ik door A.W. Bruna gevraagd om mee te doen aan de Blogtour van een nieuwe Young Adult serie, met een dystopisch thema. Natuurlijk wilde ik dat! De Blogtour draait om De Voltooiing van David Baldacci. Voor mij was dit een eerste kennismaking met deze auteur. Hij heeft al veel thrillers op zijn naam staan, maar De Voltooiing is zijn eerste boek voor jong én oud. In het persbericht van de uitgeverij wordt beweerd dat het boek geschikt is voor fans van De Hongerspelen en The Hobbit. Klinkt veelbelovend toch?

Lees meer

Overig

Mee op vakantie

Deze maand heb ik geen ‘To Be Read’ artikel, maar een ‘Mee op vakantie’ artikel. Ik ga samen met mijn vriend een weekje naar Texel en neem natuurlijk een stapel boeken mee. We verblijven bij familie en we nemen de auto mee, dus ik kan bij wijze van spreken de achterbank volgooien met boeken. Toch is het aantal dat ik meeneem nog best bescheiden (vind ik dan).

Lees meer